Mecenas Stargard Radca prawny Stargard

Informacje

Dodany: 2018-08-03
Kategoria: Usługi lokalne

Tagi dla artykułu

radca prawny

Mecenas Stargard, Radca prawny Stargard

Biuro prawne to miejsce wykonywania zawodu za pośrednictwem prawnika oraz zespół osób tam pracowników. Oprócz konsultingu w zakresie praw i obowiązków prawnych, kancelarie reprezentują odbiorców przed sądami i organami administracji, przy transakcjach biznesowych, negocjacjach a także wszędzie w tym miejscu, gdzie potrzebna jest wsparcie prawna. Wspólnikami w spółkach cywilnej, jawnej i partnerskiej oraz komplementariuszami w korporacji komandytowej są wyłącznie adwokaci lub radcowie prawni, oraz prawnicy zagraniczni wykonujący stałą praktykę na bazie stosownej ustawy, a wyłącznym przedmiotem działalności takich firm musi stanowić świadczenie obsługi prawnej.

Pomimo że nie są przepisy uniemożliwiające zakładanie biurze prawnym prawnych za pośrednictwem osoby niebędące adwokatami oraz radcami prawnymi, które prowadzą działalność gospodarczą w zakresie doradztwa prawnego, nie wydaje się być to rutyna dozwolona. Według Sądu Najwyższego, użyty w nazwie przedsiębiorstwa zwrot biuro prawne może wprowadzać klientów po błąd poprzez sugestię, że świadczą przy niej pomoc prawną osoby będące adwokatami lub radcami prawnymi.

Prawdziwy w Polsce rozdział na mecenasów i radców prawnych komplikuje prowadzenie wspólnych kancelarii z uwagi na różnice uregulowaniach dotyczących np. reklamy. Dziś prowadzone istnieją prace mające umożliwić adwokatom i radcom prawnym zakładanie wspólnych kancelarii z doradcami podatkowymi. Gwarantujemy obsługę prawną opartą głównie na branż prawników wchodzących w zawartość naszego teamu. Wspólna posada funkcjonujących w ramach Kancelarii sekcji prawnych pozwala na realizację zadań z mnóstwo gałęzi uprawnienia z jednoczesnym zapewnieniem najlepszej jakości okazywanych usług. Polski zespół to doświadczeni radcy prawni, adwokaci i konsultanta podatkowi. Współdziałamy z profesorami uniwersyteckimi, biegłymi rewidentami, kancelariami notarialnymi.

Pośród naszych pracowników są jednostki o szerokim doświadczeniu http://kancelariaprawna.stargard.pl zawodowym, eksperci wyspecjalizowani w konkretnych dziedzinach prawa, a także osoby młode, wzbogacające nasz team nowatorskimi rozwiązaniami prawnymi.

Mecenasi naszej kancelarii, oprócz wiedzy z zakresu różnych dziedzin uprawnienia, posiadają również bogate doświadczenie, które zdobywali obsługując wiodące polskie i zagraniczne spółki jak również kontrahentów z regionu małych i średnich przedsięwzięć działających po różnych gałęziach i odcinkach gospodarki. Zespół prawników własnej kancelarii wykazuje się znajomością specyfiki działania, problematyki i uwarunkowań sądowych poszczególnych odcinków gospodarki, co daje mnie możliwość obowiązującej oceny kwestii biznesowej grono Klientów oraz pozwala odpowiednio dostosować rozwiązania prawne tak, aby zdobyć zamierzone zamiary.