Sklep Techemznaki znaki bezpieczeństwa

Informacje

Dodany: 2018-08-23
Kategoria: biznes

Tagi dla artykułu

biznes, online

Sklep Techemznaki znaki bezpieczeństwa

Zajmujemy się produkcją znaków bezpieczeństwa od 25 lat. Ogromne doświadczenie naszej firmy owocuje jakością wykonywanych przez nas produktów. Zajmujemy się produkcją znaków wykorzystując surowce najlepszej klasy, które spełniają wszystkie normy.

Od długiego czasu, jako jedna z pierwszych firm na rynku, korzystamy z innowacyjnych i ulepszonych produktów fotoluminescencyjnych. Przy produkowaniu posługujemy się nowej generacji ploterami. Wydruki znaków wykonujemy na folii oraz na na płycie fotoluminescencyjnej. Dzięki temu produkowane przez nas znaki są łatwo dostrzegalne przy słabym świetle , na co znaczący wpływ ma pokrycie specjalną farbą zawierającą pigment emitujący taśma żółto czarna opinie światło. Znaki powinno się ochraniać przed wygięciami i zarysowaniami, które mogą naruszyć ich powierzchnię poprzez naderwanie świecącego materiału.

W naszej ofercie znajdą Państwo przeróżnego rodzaju znaki bezpieczeństwa, w tym znaki ewakuacyjne, przeciwpożarowe i bezpieczeństwa drogowego. Znaki te przez uniwersalne oznaczenia, zapewniają bezpieczeństwo dzięki dokładnej informacji o zasadach i występujących zagrożeniach powiązanych z konkretnym terenem. Produkowane przez naszą firmę znaki bezpieczeństwa realizują wszelkie narzucane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą zapewnianiu ochrony zdrowia, życia oraz mienia, a także bezpieczeństwa publicznego. Przestrzegamy wszelkich zasad wydawania i dopuszczania tych produktów do użytku publicznego.

W naszym asortymencie widnieją również znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, które spełniają wymagania ,które stawia Unia Europejska, oraz które są zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, wykonane przez naszych specjalistów, trwałe i łatwe w montażu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszej firmy dotyczącą znaków bezpieczeństwa.